Galerija

Čia keliais žodžiais aprašykite galeriją.

„ŽAISKITE“ SU STIKLU, CEMENTU IR ŠVIESA Galimybė sukurti grindis, sienas ir net specialias konstrukcijas, tokias kaip baldai, gėlių vazonai, suolai, cemento pagrindu pagamintos terrazzo plytelės ar baldai, naudojant natūralaus akmens akmenukus, silicio smėlį, kriaukles, perdirbtą stiklą, krištolo drožlės ir net veidrodiniai elementai suteikia unikalių dizaino galimybių.

„NOVACEM CREATIVE“ naudojimas kaip baltos arba pilkos spalvos hidraulinis rišiklis, sumaišytas su suderinamais su cemento užpildais, leidžia mums sukurti modernias terrazzo dangas vidinėse ir išorinėse vietose, ant grindų ir sienų bei ištisinio vandens panardinimo net baseinų viduje.

MIKRO TERRAZZO DAUGIAU nei 4 000 RAŠTŲ, TAIKOMŲ DIDESNIEMS DIRBINIAMS, kurių storis 6-8 mm Dviejų komponentų hidraulinis rišiklis cemento pagrindu (milteliai ir elastingas lateksas) NOVACEM MICRO TERRAZZO sumaišomas su PLANOCOLOR GRANULATES (kalcio karbonato granulės NX MR, perdirbto stiklo RC GLASS arba silicio dioksido smėlio granulės NX MQ) ir skysčio pigmentais NOVACOLOR DESIGN (90 spalvų) ), kad būtų sukurtos vienodos didelio stiprumo terrazzo dangos. Iš pradžių dangos padengimo storis yra 7-10 mm, o po to, kai ji yra mechaniškai poliruota, jos galutinis storis yra 6-8 mm. 90 NOVACOLOR DESIGN pigmento raštų, 2–4 mm grūdelių natūralių akmenų ir perdirbto stiklo granulių derinys leidžia sukurti daugiau nei 4000 skirtingų terrazzo dangų. Naudojant tinkamus NOVAMIX gruntus, galima padengti šias dangas beveik ant bet kokio tipo stabilaus ir be drėgmės absorbuojančio pagrindo, pavyzdžiui, cemento lygintuvu ar betonu, arba ant neabsorbuojančių pagrindų, tokių kaip esamos keraminės plytelės ar natūralaus akmens dangos.


„NOVACEM MICRO TERRAZZO“ dangas galima dengti vidinėse ir išorinėse grindyse, namuose, biuruose, viešbučiuose, restoranuose, prekybos centruose, oro uostuose, ant šildomų grindų, vonios kambarių ir kt.